Yhdistyksen jäsenhakemus ja säännöt

Meidän Tammela ry:n jäsenenä saat matalan kynnyksen kanavan päästä vaikuttamaan kunnan kehittämiseen ilman puoluepoliittista sitoutumista. Haluamme edistää jäsentemme yhteiskunnallisia vaikutusmahdollisuuksia, parantaa yhteistyötä kunnan eri tomijoiden kesken sekä kehittää kuntakulttuuria ja asukkaiden viihtyvyyttä. Yhdistys toimii myös vaaleissa sitoutumattomien ehdokkaiden tuki- ja kannatusyhdistyksenä. Tervetuloa mukaan!

Liity jäseneksi!

Täytä alla oleva sähköinen jäsenhakemus tai lataa ja tulosta PDF hakemus.

Meidän Tammela ry jäsenhakemus

Roskapostin esto

Yhdistyksen säännöt

Lisätietoja antavat:

Ilkka Tuovinen, hallituksen puheenjohtaja P. 0400 468 232, ilkka.tuovinen@tammela.fi

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *